SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
182 500 €
(2 500 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
73 m²
Бързарица, София

slaapkameratypical
vlak73 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Предлагаме Ви двустаен апартамент в нова сграда в кв.Овча купел. - застроена площ - 61,58м2 - разпределение: входно антре, всекидневна с кухненски ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 10dagen
Bijgewerkt: 10dagen

Plaatsen

Бързарица, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ