SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
102 000 €
(2 757 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
37 m²
София

slaapkameratypical
vlak37 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Предлагаме за продажба компактен и функционален двустаен апартамент, разположен в ж.к. Дружба 1, гр. София район с добре изградена инфраструктура, уд...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 14dagen
Bijgewerkt: 14dagen

Plaatsen

София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ХОУМС ПРОПЪРТИ