SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
149 000 €
(1 961 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
76 m²
Иван Мърквичка, София

slaapkameratypical
vlak76 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Първи етаж от двуетажна къща за продажба в кв.Триъгълника в добро състояние. Състои се от голяма кухня, самостоятелна стая, голям хол със светъл...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 14dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Иван Мърквичка, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ