SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
169 325 €
(2 490 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
68 m²
ж.к. Овча купел 2, София

slaapkameratypical
vlak68 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

ПРЕД АКТ 15!!! НА 5 МИН. ОТ МЕТРОСТАНЦИЯ МИЗИЯ И НБУ!!! Агенция Имотен център Ви представя двустаен апартамент в кв. Овча купел в близост до метроста...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 22dagen
Bijgewerkt: 10dagen

Plaatsen

ж.к. Овча купел 2, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021