SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
309 904 €
(1 581 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
196 m²
Бързарица, София

slaapkameratypical
vlak196 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

ARCO REAL ESTATE представя: Тристаен с великолепна панорама към две планини. Нова кооперация с АКТ 16 в Овча Купел до метростанция. Апартамент 50 А е ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 63dagen
Bijgewerkt: 16dagen

Plaatsen

Бързарица, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ