SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
197 749 €
(3 955 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
50 m²
Баба Илийца, София

slaapkameratypical
vlak50 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Агенция 'Имотен Център България' предлага чисто нов, напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в предпочитания квартал Красно село, в непосред...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 59dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Баба Илийца, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021