SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
321 070 €
(2 569 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
125 m²
Козяк, София

slaapkameratypical
vlak125 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

LUXIMMO FINEST ESTATES: www.luximmo.bg Представяме ексклузивен тристаен апартамент, разположен в елегантна бутикова сграда с ограничен брой жилища, си...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 82dagen
Bijgewerkt: 82dagen

Plaatsen

Козяк, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ЛУКСИММО