SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
268 031 €
(2 553 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
105 m²
Бързарица, София

slaapkameratypical
vlak105 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

След АКТ 14! CASA NUEVA REAL ESTATE продава тристаен апартамент в модерен жилищен комплекс от затворен тип, разположен в старата част на кв. Овча куп...

Parameters

Gegenereerd door AI

Aparte keukenBadDouchecabineApart toiletWeergaveVloerGebouwtypeOpen leefruimteKeukenapparatuurHouten vloerHoge plafondsNa reconstructieNatuurlijk lichtModerne stijl

Ander
Leeftijd van het aanbod: 86dagen
Bijgewerkt: 86dagen

Plaatsen

Бързарица, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

КАСА НУЕВА РИЪЛ ЕСТЕЙТ