SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
590 000 €
(3 711 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
159 m²
Баба Илийца, София

slaapkameratypical
vlak159 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Многостаен апартамент в южния квартал 'Лагера' с три спални и застроена площ от 159 кв.м. Разпределение: входно антре, голяма всекидневна с кухненски ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 83dagen
Bijgewerkt: 83dagen

Plaatsen

Баба Илийца, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ