SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
338 650 €
(2 472 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
137 m²
Папрат, София

slaapkameratypical
vlak137 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Arco Real Estate предлага за продажба четиристаен апартамент в квартал Драгалевци с гледка към Витоша планина! Апартамента разполага с функционални р...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 111dagen
Bijgewerkt: 16dagen

Plaatsen

Папрат, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ