SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
132 000 €
(1 714 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
77 m²
Марица, Шумен

slaapkameratypical
vlak77 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

ЕРА 1300 предлага за продажба тристаен апартамент с реална площ от 77, 48 кв.м., разположен на четвърти жилищен етаж. Жилището е с функционално разпре...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 42dagen
Bijgewerkt: 42dagen

Plaatsen

Марица, Шумен
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ЕРА 1300