Lijst met aanbiedingen
15
15
15
142 500 €
(1 717 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
83 m²
Хоризонт, Равда
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
atypical
vlak
83 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Тристаен апартамент с 2 спални в Равда с изглед към улицата. #34223052 Цена: 142 500 евро Населено място: Несебър Стаи: 3 Обща площ: 83 м2 Етаж: 2 от...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
Staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
5dagen
Bijgewerkt:
5dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Хоризонт, Равда
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.