Lijst met aanbiedingen
19
19
19
105 900 €
(1 535 € / m²)
Verkoop
2
1
69 m²
Ривиера, Равда
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
2
vlak
69 m²
badkamers
První linií, výhled na moře a bazén!
Tento prostorný a slunný byt o dispozici 2+kk a celkové ploše 79 m² se nachází ve 4. podlaží ze šesti a nabízí h...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Uitrusting en functies
Tillen
internet
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Persoonlijk
Staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
63dagen
Bijgewerkt:
63dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Ривиера, Равда
Kaart vergroten
Openbare voorzieningen
MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski
Veselin Vasilev
E-mailadres weergeven
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper
MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski
Veselin Vasilev
E-mailadres weergeven
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper