SUPA24
Overig
Overig
Overig
50 500 €
(732 € / m²)
Verkoop
2
1
69 m²
Несебър, Равда

slaapkamer2
vlak69 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Jsou místa, kde se každodennost přirozeně zpomalí. Kde ráno začíná výhledem na klidnou hladinu bazénu, vzduch voní mořem a den plyne v rytmu, který dá...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 114dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

Несебър, Равда

Openbare voorzieningen

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Angelina Vasileva