SUPA24
Overig
Overig
Overig
81 900 €
(1 365 € / m²)
Verkoop
1
2+
60 m²
Афродита, Несебър

slaapkamer1
vlak60 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Duplex 1-Bedroom Apartment with Pool View | VIP Vision, Sunny Beach
IBG Real Estates is pleased to offer this furnished duplex 1-bedroom apartment, lo...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 74dagen
Bijgewerkt: 74dagen

Plaatsen

Афродита, Несебър
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IBG Real Estates Ltd.

Desi Dimitrova