SUPA24
Overig
Overig
Overig
99 999 €
(2 273 € / m²)
Verkoop
1
1
44 m²
Афродита, Несебър

slaapkamer1
vlak44 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

One-Bedroom Apartment for Sale | Sweet Homes 8 – Apartments & SPA, Sunny Beach
We are pleased to offer for sale a one-bedroom apartment in the newly b...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 125dagen
Bijgewerkt: 107dagen

Plaatsen

Афродита, Несебър
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IBG Real Estates Ltd.

Desi Dimitrova