SUPA24
Overig
Overig
Overig
96 400 €
(1 928 € / m²)
Verkoop
2
1
50 m²
Манастирска, Бургас

slaapkamer2
vlak50 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Někdy stačí pár kroků k moři a všechno začne působit jinak. Ráno je klidnější, vzduch lehčí a den má najednou úplně jiné tempo. Sarafovo je přesně tak...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 22dagen
Bijgewerkt: 12dagen

Plaatsen

Манастирска, Бургас

Openbare voorzieningen

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Veselin Vasilev