SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
61 600 €
(2 200 € / m²)
Verkoop
1
1
28 m²
Прокурорска, Бяла

slaapkamer1
vlak28 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

ID 34206798 Комплекс: 'Ниели 2' Цена: 61600 евро Насел нный пункт: Бяла Комнат: 1 Общая площадь: 28,05 кв.м. Этаж: 3 Оплата за обслуживание: 100 евро...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 30dagen
Bijgewerkt: 9dagen

Plaatsen

Прокурорска, Бяла
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ОАЗИС