SUPA24
Overig
Overig
Overig
132 300 €
(1 538 € / m²)
Verkoop
2
1
86 m²
Подводничари, Бяла

slaapkamer2
vlak86 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Apartmán o celkové ploše 105 - m² a čisté obytné ploše 86 - m² se nachází ve třetím podlaží a nabízí velkorysý, přehledně řešený prostor. Dispozice je...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 48dagen
Bijgewerkt: 48dagen

Plaatsen

Подводничари, Бяла

Openbare voorzieningen

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Angelina Vasileva