SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
129 900 €
(2 095 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
62 m²
Остромила

slaapkameratypical
vlak62 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Оферта 23743 Двустаен апартамент в кв. Остромила, Пловдив Двустаен апартамент в нова сграда с АКТ 16. 🏡 Площ: 62 кв.м 🏢 Етаж: 3 (с асансьор) 💶...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Остромила
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АВИРЕКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ