SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
158 800 €
(1 431 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
111 m²
Остромила

slaapkameratypical
vlak111 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Оферта 69429 - Предлагаме на Вашето внимание ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ на СРЕДЕН ЕТАЖ сд ПАРКОМЯСТО В ЦЕНТАТА ,намиращ се новопостроена луксозна нискоетажн...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Остромила
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ