SUPA24
195 080 €
(787 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
248 m²
Остромила

slaapkameratypical
vlak248 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

ДИРЕКТНИ ЦЕНИ ОТ ИНВЕСТИТОР - 📢 БЕЗ КОМИСИОН КЪМ АГЕНЦИЯТА ! ОФЕРТА:11345 -'ГОЛД ИМОТИ' има удоволствието да Ви представи, тристаен апартамент, в нов...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Остромила
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ГОЛД ИМОТИ