SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
54 275 €
(1 292 € / m²)
Verkoop
1
1
42 m²
Остромила

slaapkamer1
vlak42 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

📢 БЕЗ КОМИСИОН ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР! 🏷️ ОФЕРТА: 20279 🏡 Агенция ГОЛД ИМОТИ представя едностайни апартаменти в новостроящ се бутиков жилищен к...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Остромила
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ГОЛД ИМОТИ