SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
147 899 €
(1 761 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
84 m²
Остромила

slaapkameratypical
vlak84 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

оф. 25829 АКТ 16! ТОП ЛОКАЦИЯ! СРЕДЕН ЕТАЖ! Предлагаме Ви да закупите чудесен двустаен апартамент със следното разпределение: Просторен хол с трапеза...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Остромила
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ