SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
377 399 €
(2 051 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
184 m²
бул. България

slaapkameratypical
vlak184 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

оф.25808 ТОП ЛОКАЦИЯ! УНИКАЛЕН МЕЗОНЕТ С ТРИ СПАЛНИ! МАЛКА СГРАДА! Предлагаме Ви да закупите ЧУДЕСЕН АПАРТАМЕНТ, разположен в един от най - предпочит...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

бул. България
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ