SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
172 553 €
(1 527 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
113 m²
Остромила

slaapkameratypical
vlak113 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

(ОФЕРТА-9240) АКРОНА ИМОТИ има удоволствието да Ви предложи **луксозен, стилен и изискан 3-стаен апартамент** в новопостроена сграда, разположен в еди...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Остромила
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АКРОНА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ