SUPA24
Overig
Overig
Overig
112 400 €
(1 371 € / m²)
Verkoop
2
1
82 m²

slaapkamer2
vlak82 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Description of object:
2-room apartment for sale in the gated complex Lifestyle 1, Sveti Vlas
A great choice for both summer holidays and year-round l...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Nils Ott Group Ltd.

Nils Ott Group Ltd.