SUPA24
Overig
Overig
Overig
99 950 €
(1 587 € / m²)
Verkoop
1
1
63 m²

slaapkamer1
vlak63 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Description of object:
We offer you an unfurnished, attractive new-build apartment in the Villa Venezia complex in Sveti Vlas on the Bulgarian Black S...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Nils Ott Group Ltd.

Nils Ott Group Ltd.