SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
80 000 €
(1 311 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
61 m²
Атанас Йованович

slaapkameratypical
vlak61 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Двустаен апартамент за продажба, разположен в квартал Медковец в град Враца. Имотът се намира на 4-ти етаж от общо 5 етажа в поддържана жилищна сграда...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Атанас Йованович
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АДРЕС - ФРАНЧАЙЗ ПЛЕВЕН