SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
110 000 €
(1 486 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
74 m²
бул. България

slaapkameratypical
vlak74 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Тристаен апартамент, 74 кв.м. без общите части, западно изложение с красива гледка. Високи тавани (3 м), измазани стени и тавани. Баня за ремонт. Изба...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 14dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

бул. България
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ