SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
139 000 €
(2 279 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
61 m²
Царевец

slaapkameratypical
vlak61 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

💥 НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ 💥 ОФЕРТА 19161 🏡 Агенция за недвижими имоти предлага за продажба ОБЗАВЕДЕН ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ С АКТ 16. В момента е в процес ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Царевец
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ГОЛД ИМОТИ