SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
139 900 €
(2 028 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
69 m²
Царевец

slaapkameratypical
vlak69 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

💥 НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ 💥 ОФЕРТА 20025 🏡 Агенция за недвижими имоти Ви представя СТИЛЕН ДВУСТАЕН ОБЗАВЕДЕН АПАРТАМЕНТ С АКТ 16, готов за нанасяне! ✨...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 7dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Царевец
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ГОЛД ИМОТИ