SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
33 000 €
(767 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
43 m²
Цар Калоян

slaapkameratypical
vlak43 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Оферта 85116 Двустаен апартамент в супер центъра на Хасково Предлагаме двустаен апартамент, разположен в супер центъра на града. ? Площ: 43 кв.м ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 10dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Цар Калоян
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АВИРЕКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ