SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
74 500 €
(1 202 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
62 m²
Евтим Драганов

slaapkameratypical
vlak62 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Предлагаме двустаен апартамент в непосредствена близост до Първи корпус Югозападен университет. Разположен е на пети етаж от осеметажен блок с работещ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 6dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

Евтим Драганов
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ЯВЛЕНА-ОФИС БЛАГОЕВГРАД