SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
145 000 €
(1 422 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
102 m²
Републиканска

slaapkameratypical
vlak102 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

СИТИ ИНВЕСТ предлага за продажба тристаен апартамент в най-озеленения комплекс от затворен тип в гр. Созопол. Ваканционно селище Санта Марина се със...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 42dagen
Bijgewerkt: 42dagen

Plaatsen

Републиканска
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

СИТИ ИНВЕСТ