SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
299 999 €
(3 030 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
99 m²
бул. България

slaapkameratypical
vlak99 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

оф.25566 ТОП ЛОКАЦИЯ !!! ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ !!! НОВОТЕЛА !!! САМОСТОЯТЕЛЕН ГАРАЖ ВКЛЮЧЕН В ЦЕНАТА !!! Предлагаме Ви да закупите тристаен апартамент ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 45dagen
Bijgewerkt: 45dagen

Plaatsen

бул. България
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ