SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
62 200 €
(1 296 € / m²)
Verkoop
1
1
48 m²
Вегетарианска

slaapkamer1
vlak48 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg БЕЗ КОМИСИОНА! Представяме едностаен апартамент в нов комплекс, в кв. 'Прослав'. Удобна локация близо до автобусна ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 43dagen
Bijgewerkt: 16dagen

Plaatsen

Вегетарианска
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

СУПРИММО ПЛОВДИВ