SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
143 600 €
(977 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
147 m²
Rodopska

slaapkameratypical
vlak147 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Оферта 69033 - БЕЗ КОМИСИОННА ОТ КУПУВАЧА!!! Представяме Ви тристаен апартамент в новоизграждаща се малка сграда, проектирана така, че да създаде мак...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 66dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Rodopska
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ