SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
172 060 €
(1 579 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
109 m²
Царевец

slaapkameratypical
vlak109 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Оферта 68951 - БЕЗ КОМИСИОННА ОТ КУПУВАЧА!!! Представяме Ви изключителна възможност да притежавате дом в елегантна, модерна сграда разположена в район...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 55dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

Царевец
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ