SUPA24
159 900 €
(1 300 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
123 m²
Николай Коперник

slaapkameratypical
vlak123 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

БЕЗ КОМИСИОННА #АвирексНедвижиИмоти има удоволствието да Ви представи тристайно жилище за продажба със следните характеристики: 📌 Тип строителство:...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 80dagen
Bijgewerkt: 80dagen

Plaatsen

Николай Коперник
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АВИРЕКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ