SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
352 161 €
(2 609 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
135 m²
Малък резен, Панчарево

slaapkameratypical
vlak135 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Тристаен апартамент на етаж първи /партерен/ със ЗП-112,71 кв.м., РЗП-135,76 кв.м., дворно място за индивидуално ползване към апартамента с площ от -6...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 82dagen
Bijgewerkt: 82dagen

Plaatsen

Малък резен, Панчарево
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ