SUPA24
Overig
Overig
Overig
163 328 €
(1 556 € / m²)
Verkoop
3
2+
105 m²
Rua Marques Monte Alegre, Vitória

slaapkamer3
vlak105 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartment for Sale - 105sqm / 3 Bedrooms / Morning Sun / Jardim da Penha - Vitória/ES If what you are looking for is space, comfort and a privileged l...

Parameters

Gegenereerd door AI

Natuurlijk lichtAparte keukenHouten vloer

Ander
Leeftijd van het aanbod: 131dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Rua Marques Monte Alegre, Vitória
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Espacos WEB

Rede Internacional de Imóveis