SUPA24
Overig
Overig
Overig
37 376 €
(748 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
50 m²
RUA MORUBIXABA, São Paulo

slaapkameratypical
vlak50 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento com: 3 dormitórios todos com piso porcelanato e móveis planejados sendo: quarto casal com cama, guarda roupa

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

RUA MORUBIXABA, São Paulo
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2