Lijst met aanbiedingen
11
11
11
41 851 €
(890 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
47 m²
RUA MORUBIXABA, São Paulo
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
atypical
vlak
47 m²
badkamers
2+
Vertalen naar Engels
Excelente Apartamento na Cidade Líder -Com Dois Dormitórios - Sala Ampla para Dois Ambientes com Sacada & Lavabo- Cozinha com Área de Serviço e com...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Open leefruimte
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
Staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
2dagen
Bijgewerkt:
2dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
RUA MORUBIXABA, São Paulo
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.