SUPA24
Overig
Overig
Overig
581 011 €
(2 343 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
248 m²
Rua Doutor Fláquer, São Bernardo do Campo

slaapkameratypical
vlak248 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Este amplo apartamento dispõe de 248 metros quadrados de área útil, distribuídos de maneira inteligente em 4 dormitórios, sendo 4 suítes, uma delas ma...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Rua Doutor Fláquer, São Bernardo do Campo
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis