SUPA24
Overig
Overig
Overig
444 144 €
(2 708 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
164 m²
Praça Assunção, Santo André

slaapkameratypical
vlak164 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Excelente apartamento no bairro Vila Assunção, em Santo André.

O imóvel possui três quartos, todos suítes, garantindo conforto, privacidade e excelen...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Praça Assunção, Santo André
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis