SUPA24
Overig
Overig
Overig
145 086 €
(1 036 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
140 m²
Rua Holanda, Santo André

slaapkameratypical
vlak140 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento para Venda, condominio Saint Laurent no bairro Parque das Nações, localizado na cidade de Santo André / SP.

Com 3 dormitórios, sendo 3...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 23dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Rua Holanda, Santo André
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arrojo Imóveis