SUPA24
Overig
Overig
Overig
39 459 €
(745 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
53 m²
Poços de Caldas

slaapkameratypical
vlak53 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Este apartamento padrão, localizado no bairro Boa Esperança II, em Poços de Caldas, está disponível para venda. O imóvel possui uma área útil de 53.90...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 25dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Poços de Caldas
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2