Lijst met aanbiedingen
4
4
93 973 €
(1 342 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
70 m²
Piracicaba
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
atypical
vlak
70 m²
badkamers
2+
Vertalen naar Engels
️ 3 dormitórios (1 suíte e 1 transformado em closet)
️ 2 banheiros
️ 2 vagas cobertas de garagem
️ Sala integrada, com excelente iluminação natural...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
Staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
2dagen
Bijgewerkt:
2dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Piracicaba
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.
Geef het exacte adres op.
Kaart vergroten
Openbare voorzieningen
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
E-mailadres weergeven
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
E-mailadres weergeven
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper