SUPA24
Overig
Overig
Overig
45 388 €
(769 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
59 m²
Palma Sola

slaapkameratypical
vlak59 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento (1º andar), com 2 dormitórios, sala ampla com sacada, cozinha, banheiro, área de serviço e 1 vaga de garagem descoberta. Condomínio fechad...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 15dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Palma Sola
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários